Pastebėjot ar ne, paskutiniu metu turėjau šiokį tokį rašytojo bloką – negalėjau prisiversti sudėti minčių ar įspūdžių į naują įrašą. Sakyčiau, kaltos atostogos be realios veiklos, bet nežinau, ar čia visiška tiesa. Atostogos tęsiasi, bet nuotykiai kiek sustoję vietoje – mat bandom su draugais šiek tiek taupyti po paskutinių kelionių, kurios atsiėjo tiek, kiek gėda pasakyt garsiai. Užtat daugiausia laiko praleidžiam Tsukuboj, ypatingai bendrabučio kambariuose, atskirai.

Tai turi ir savų pliusų, ir minusų. Pliusai: būti vienai su savimi man yra palaima, turiu laiko labai atostoginiams dalykams (knygoms, filmams, anime, muzikai, jogai ir pan.). Pagrindinis minusas: tiesiog užknisa, pradeda kilt egzistenciniai klausimai, bet visa tai veda iki kito pliuso – kiekvienas išėjimas *kažkur* pasidaro daug smagesnis. Taip pat, kadangi nenorim išlaidauti, randam dalykų, kuriais galim pasidžiaugt pačioj Tsukuboj, ko nebandėm anksčiau – ėjom pasivaikščioti į dar nelankytą parką, pagaliau nuvykom į mokslo muziejų, apsilankėm nuotraukų parodoje, žiūrėjom filmą kino teatre, valgėm, gėrėm kavą naujose vietose.

Sunku tame atostoginiame ritme išlikt produktyviai, bet stengiuosi išlaikyti bent šiek tiek rutinos, kad visai nepamirščiau apie realų pasaulį Youtubo ir Spotify platybėse. Taip kasryt turiu jogos sesiją, po to bent kažkiek laiko bandau skirti japonų kalbai (žodžių, hieroglifų kartojimui ir naujos gramatikos mokymuisi), kas antrą vakarą bėgioju. Paskutinę savaitę su kalbos mokymusi sekėsi prastai, nes buvau visiškai paskendusi muzikoje, kurios klausydavau visą laisvą laiką. Čia mano toks prisipažinimas, kad po kelių metų gyvenimo po akmeniu, supratau, jog Twenty One Pilots turi daugiau nei porą dainų, o ir tokio nerealumo, kad keturis kartus per dieną išklausyt to paties albumo neužtenka.. per daug neišsiplėsiu (o galėčiau, patikėkit), bet esmę suprantat. Taip pajaučiau, kad tikrai atostogos.

Visą chaosą šiek tiek pristabdė gimtadienis, kurio kaip niekad laukiau, nors neturėjau jokių planų. Man labai patinka ta naujos pradžios idėja, kažkoks atskirties taškas – visada smagu prieš pat naują mėnesį ar savaitę, o gimtadienis, aišku, daug rimčiau, čia kaip nauji metai. Man gimtadieniai yra laikas dar daugiau savo galvoje kapstytis, dar daugiau dienoraščio puslapių pripildyt, kuo labai mėgaujuosi. Aišku, buvo ir įprastesnių džiaugsmų – dėmesio iš jūsų ir iš draugų čia.

Dieną pradėjus su joga ir knyga, kartu su Nastya vykom pietauti į veganišką kavinukę, kur dar nebuvom, pavaikštinėjom po miestą. Vakarop susitikom su kitais draugais ir ėjom vakarieniauti indiško maisto restorane. Taip netikėtai pagrindiniu gimtadienio elementu tapo geras maistas, kuo visi likom patenkinti.

Manau, gimtadienis pavyko, jaučiu pareigą sau sąmoningiau leisti atostogas, kuriasi nauji planai šiam mėnesiui, naujos kelionės – yra ko laukti iki prasidedant naujam semestrui. Apie tai sulauksit kitų įrašų, o šiandienai tiek. 🙂

Labaai pasiilgusi,
Agnė