kuagni.lt privatumo politika:

Komentarai

Informacija, paliekama komentaruose, lankytojų IP adresai ir naudojamos naršyklės ir operacinės sistemos duomenys (angl. browser user agent string) yra pasitelkiami galimo „šlamšto“ aptikimui. Anonimiškas pateikto el. pašto adreso trumpinys (angl. hash) gali būti suteiktas Gravatar serveriui, kad būtų patikrinta, ar el. paštas naudojamas. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Kai komentaras yra patvirtinamas, profilio nuotrauka yra matoma kitiems lankytojams Jūsų komentaro kontekste, el. pašto adresas nėra matomas kitiems svetainės lankytojams.

Slapukai

Jei paliekate komentarą šioje svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainės adresą slapukuose. Jie skirti Jūsų patogumui, kad neturėtumėte iš naujo suvesti savo duomenų, norėdami palikti kitą komentarą. Informacija slapukuose laikoma vienerius metus.

Analitika

Kaip ilgai yra laikoma Jūsų informacija?

Jei paliekate komentarą, jis ir jo metaduomenys yra laikomi neribotam laikui, kad būtų galima atpažinti ir patvirtinti kitus Jūsų komentarus automatiškai, vietoj jų sulaikymo eilėje.

Jūsų teisės susijusios su Jūsų suteikiama informacija

Jei esate palikę komentarų, galite reikalauti eksportuoto Jūsų duomenų, kuriuos mes turime, failo, kartu su bet kokia Jūsų suteikta informacija šioje svetainėje. Taip pat galite prašyti, kad būtų ištrinta bet kokia Jūsų asmeninė informacija, laikoma šioje svetainėje. Į tai neįeina bet kokia informacija, kuri yra būtina laikyti administraciniais, legaliais arba apsaugos tikslais.

Kur siunčiami Jūsų duomenys

Lankytojų duomenys yra tikrinami automatiniame „šlamšto“ aptikimo serveryje.